top of page
Іонізована вода. Альтернативна медицина

Іонізована вода - важливий фактор при відновленні організму

ВОДА -  неорганічна сполука, формула якої (Н2О) відома кожному. Вода - це важливий фактор у забезпеченні нашого здоров'я та благополуччя. Вона становить близько 60-70% маси тіла людини. І нашим клітинам "не байдуже" яку ми воду п'ємо.

Для організму людини важлива адекватна кількість та якість води. І якщо з кількістю води (30 мл на 1 кг маси тіла на добу для дорослої людини та 40 мл на 1 кг маси тіла на добу для дитини) все зрозуміло, то в питаннях якості - багато білих плям.

Критерій якості води - ознака, що оцінює воду за видом водокористування. Існує близько 200 параметрів оцінки якості води (хімічні, біологічні, фізичні, бактеріологічні, органолептичні тощо). На сьогоднішній день в Україні нормативною базою, яка встановлює критерії безпеки води, є Державні санітарні правила і норми "Вода питна. Гігієнічні вимоги до якості води централізованого господарсько-питного постачання" та міждержавний стандарт ГОСТ 2874-82. В країнах Європейського Союзу питання якості питної води, призначеної для споживання людиною, регулюється Директивою Ради Європейського Союзу №98/83/ЄС від 03.11.1998 р. Аналіз показує, що в Україні вимоги до питної води нормуються на 28% показників менше, ніж це передбачено в Європі вище вказаною Директивою ЄС[3]. Лише ці дані свідчить про те, що якість питної води в Україні бажає бути кращою.

        

А що слід знати про воду людині, яка захворіла? Яку воду пити? На які критерії опиратись при виборі води на період лікування, відновлення, видужання? Адже вода, яка не відповідає вимогам питної води, може стати "рідкою отрутою, сповільненої дії". На всі ці питання можуть відповісти лікарі "Альтернативної медицини", опираючись на власний досвід індивідуального призначення іонізованої води для пацієнтів.

        

Кислотно-лужний баланс організму - це важливий показник перебігу метаболічних процесів в організмі людини. В нормі він знаходиться в межах рН венозної крові 7,35-7,45. Досить вузький діапазон норми, в якому значну роль відіграють навіть не десяті, а соті  даних показників. Тому, вихід за межі норми рН крові створює перенапруження в системах гомеостазу організму, що може привести до різноманітних дисбалансів, захворювань та паталогічних станів.

        

Другим важливим показником в системах біобалансу організму є окисно- відновний потенціал (ОВП). ОВП рідин може бути негативним або позитивним. Негативний ОВП характеризується надлишком електронів, позитивний - дефіцитом. Таким чином, рідини з відємним ОВП є прекрасними донорами електронів, що сприяє захисту від вільних радикалів та відновленню організму на електроному рівні. Рідини з позитивним ОВП забирають електрони і тим самим сприяють закисленню та руйнації нуклеїнових кислот, клітинних мембран. Такі рідини мають бактеріоцидну дію та вузький діапазон застосування.

        

В комплексному відновному лікуванні людини, підбір води, з оздоровчими параметрами, є одним із основних етапів метаболічної корекції. Що слід знати про воду з оздоровчими параметрами? Це структурована або іонізована вода. В народі таку воду називають "ЖИВОЮ".  Особливості "живої" води - це негативний окисно-відновний потенціал (ОВП) та рН від 8 до 12, що дає можливість відновлювати організм на молекулярному та клітинному рівнях, підтримувати оптимальний кислотно-лужний баланс. Любе захворювання - це порушення кислотно-лужного балансу та порушення ОВП систем та органів людини. Саме на ці два параметри (ОВП та рН) води ми орієнтуємось при індивідуальному підборі води нашим пацієнтам.

       

Якщо Вас зацікавила інформація про іонізовану воду - скористайтесь можливістю записатись на прийом до лікарів кабінету відновного лікування "Альтернативна медицина", які підберуть Вам воду з оздоровчими параметрами ОВП та рН.

Автор Циркот Ігор

bottom of page